Reference a zkušenosti

našich klientů

Vaše zpětná vazba je naší odměnou

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě, proto nás velice těší, že jste s naší prací spokojeni. Vaše reference jsou pro nás důkazem toho, že to, co děláme, má smysl.

Každá reference je pro nás odměnou, na kterou jsme náležitě hrdí. Osobní názory, zkušenosti a postřehy našich klientů nás neustále ženou kupředu. A za to Vám děkujeme.

Vybrané reference našich klientů

“S B-inside s.r.o. jsme spolupracovali na vyhodnocení průzkumu spokojenosti zaměstnanců celé Škoda Auto a.s., tzv. Stimmungsbarometer. Ráda bych ocenila jak samostatné zpracování výsledků, tak i osobní přístup a flexibilitu zpracovatele. B-inside ráda doporučím.”

Mirka Boukalová | ŠKODA AUTO a.s.


“Mnohokrát děkujeme, výstup je skvěle zpracovaný. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den i víkend.
PS: Pokud byste potřebovali referenci, neváhejte použít můj kontakt a naši společnost.”

Eva Enčevová | FM Česká, s.r.o.


“Spolupráce s agenturou byla zcela bezproblémová, na profesionální úrovni a ve finále přínosná pro zamýšlený účel. Po skončení projektu jsme společně uskutečnili setkání s diskusí a závěrečným zhodnocením, které bylo velmi hodnotné pro bližší pochopení vnímání zákazníků a současně využitelné při přípravě dalších podobných projektů.”

Petr Reguli | Microsoft Czech Republic


“Celkově hodnotím firmu B-inside velmi kladně a mohu její služby doporučit.”

Zuzana Schillerová | Bochemie a.s.


“Průzkumy provádí agentura na profesionální úrovni, s formou výstupů jsem velmi spokojena, kladně hodnotím výbornou komunikaci a rychlost, se kterou agentura řeší naše požadavky.”

Andrea Opltová | České Radiokomunikace a.s.


“Na B-inside mohu ocenit především jejich zkušenost, profesionalitu, komplexní pochopení našeho trhu i našich potřeb. Součástí výzkumu byla i otázka, zda si respondent přeje získat naše vzorky. Již po dvou měsících jsme díky výzkumu získali téměř 30 nových klientů. Výzkum pro nás měl i pozitivní obchodní přínos. S B-inside nadále spolupracujeme a realizuje další výzkumy.”

Andrea Techlová | Kimberly-Clark Professional


“Spolupráce s agenturou B-inside splnila naše očekávání. Oceňuji především profesionální přístup, hlubokou znalost B2B prostředí a perfektní komunikaci a zpětnou vazbu. Také jsem uvítal vstřícné zapojení do následných workshopů a strategická doporučení v oblasti obchodu a marketingu.”

Miloš Stibal | ABB, s.r.o.


“Obrovské zaujetí pro pochopení trhu, profesionální vedení výzkumu od tvorby dotazníku až po výslednou prezentaci. Velmi kvalitní sběr dat s návratnosti přes 85 % dotazníků. Studie od B-inside nám pomohla zorientovat se a pojmenovat zásadní fenomény v chování našich zákazníků. Děkujeme.”

Bartoloměj Jičínský| Volkswagen Financial Services


“Oceňuji především schopnost porozumět našemu businessu/produktu, který není vůbec jednoduchý. Velmi pozitivně hodnotím také úroveň studií, srozumitelnou interpretaci výsledků a velmi pěkné grafické zpracování především posledních 2 studií.”

Radka Zouharová | DYTRON, s.r.o.


“Se společností B-inside spolupracujeme dlouhodobě. Několik let provádíme průzkumy spokojenosti zákazníků a v letošním roce jsme poprvé využili i pro průzkum spokojenosti zaměstnanců. Rozhodně bychom nesvěřili tak citlivé údaje někomu, komu bych nedůvěřovali na maximum. Všechny dohodnuté termíny byly dodrženy, a obdrželi jsme i skvělou podporu ze strany B-inside při prezentaci výsledků managementu firmy. Moc děkujeme, a doporučujeme kvalitní služby všem, kteří se nebojí poznat realitu, jsou odhodláni jí čelit a zlepšovat se.”

Jana Lagová | GUMEX, spol. s.r.o.


“Spolupráce s firmou B-inside byla na profesionální úrovni, rychlé jednání, příjemné vystupování. Výsledky průzkumu nám posloužily k rozhodnutí o investici naší společnosti.”

Tereza Vyhnálková | GRANITOL, a.s.


“Děkuji za profesionální spolupráci při přípravě projektu, realizaci a vyhodnocení. Výstupy a doporučení pro nás byly přínosné.”

Tomáš Kasala | GEMINI oční klinika a.s.


“Děkuji za data včetně pro nás VELMI přínosné včerejší prezentace a diskuze nad výsledky! Každá taková schůzka nás posouvá dál :). Radost spolupracovat!”

Helena Tučková | AGRO CS, a.s.


Logo Demag a Konecranes

“Profesionální a zodpovědný přístup nás přesvědčil k dlouhodobé spolupráci.”

Jitka Kocálová | Konecranes and Demag s.r.o.


KDP ČR

“Vysoce profesionální chování a rychlá a efektivní komunikace.”

Radek Neužil | Komora daňových poradců České republiky


V podlahy Logo

“Se společností B-inside jsme byli spokojeni. Provedli odborný průzkum přesně dle našeho zadání a v požadovaném termínu. Přestože výsledky průzkumu hodnotily naši společnost převážně pozitivně, bylo nám navrženo několik oblastí pro zlepšení.”

Pavel Konečný | V-PODLAHY


MUNI

“Vysoce profesionální služby, velký zájem o spokojenost, rychlé řešení problémů.”

Alena Klapalová | Ekonomicko-správní fakulta MU


“Produkt navolávání firmy B-inside nám během hlavní sezóny vygeneroval desítky nových leadů a ulehčil tak našemu obchodnímu oddělení. Počítáme s dalším využitím služeb a pokračování v úspěšné spolupráci.”

Pavel Urban | MarketSoul


“Krajský úřad Zlínského kraje má ve svých řadách téměř 500 zaměstnanců. V dnešní době “příležitostí” trápí zaměstnavatele zejména vysoká fluktuace a nedostatek kvalifikovaných odborníků. S cílem poznat pocity zaměstnanců jsme připravili ve spolupráci se společností B-inside s.r.o. dotazníkové šetření – průzkum spokojenosti zaměstnanců KÚZK. Dotazník se dotýkal např. pracovního prostředí, zaměstnaneckých benefitů, od vztahů na pracovišti až po tabuizované téma šikany. Výsledky dotazníkového šetření (odpovědělo přes 90% respondentů) byly zpracovány systematicky, přehledně a budou sloužit pro další zlepšování pracovních podmínek na Krajskému úřadě Zlínského kraje. Komunikace se zástupci společnosti byla vysoce profesionální, spolupráci hodnotíme jako přínosnou.”

Ing. Milan Štábl, MBA | Krajský úřad Zlínského kraje


“Pánové z B-inside ví co dělají a byli schopni velmi rychle poznat náš business a potřeby, a uplatnit tyto znalosti v hloubkových rozhovorech s našimi zákazníky. Výsledky nám pomohly s potvrzením některých hypotéz, které jsme následně použili při tvorbě naší strategie. Navíc není nad to, když výsledky a zjištění prezentuje nezávislý odborník – informace mají ihned jinou váhu, než kdyby to šlo od vás samotných 🙂 Doporučuji.”

Lukáš Havlena | OEZ s.r.o.


Proč si vybrat B-inside?

  • Máme zkušenosti i z řízení B2B firem. Víme, co Vás pálí.
  • Vždy navrhujeme řešení na míru Vaší firmě a konkrétním potřebám. Žádné šablony.
  • Postaráme se o to, abyste naše doporučení úspěšně zavedli do praxe. Záleží nám na Vašem úspěchu.

Potkejme se nezávazně nad B2B výzkumy