Ze života v B-inside

B-inside se stále rozrůstá, pojďte se s námi podívat na náš teambuilding a na to, kdo nakonec rozšířil naše řady. SPOILER: Holky u nás mají pořád převahu 🙂


Určitě budete souhlasit, že se taková událost neobejde bez pořádného teambuildingu.

Celý teambulding jsme odstartovali společným focením. Na to, že jsme akci naplánovali na konec září se počasí vydařilo, na fotkách byste začínající podzim asi jen tak nehádali. Focení se neslo v příjemném duchu a uvolněné atmosféře, všichni jsme se pobavili a prolomili jsme ledy a počáteční obavy.

Tym B-inside

Jak už asi víte, většina členů B-inside sídlí v kancelářích Technologického inovačního centra ve Zlíně. Nicméně, část našich kolegů není ze Zlína, a tak jsme se rozhodli do programu zařadit i jeho prohlídku, putovali jsme tak po stopách pana Bati.

Celý program jsme odstartovali v 14|15 Baťově institutu, kde nás historií provedla naše průvodkyně. Měli jsme možnost odhalit, jak vypadal Zlín za Tomáše Bati, jak vypadala architektura a jak se v čase měnila. Poté jsme se přesunuli na Baťův mrakodrap, kde jsme se svezli výtahem, kde měl pan Baťa kancelář. Z 21 budovy jsme si prohlédli celou dnešní podobu Zlína a dominantu Kongresového centra architektky Evy Jiřičné. Pro všechny z nás bylo zajímavé srovnat rozdíly dnešní a minulé doby.

Prohlídka dále pokračovala do infopointu baťovského bydlení, což byl asi největší zážitek. Měli jsme možnost přímo vstoupit do původního baťovského domku, ze kterého historie přímo sálala. Průvodkyně nás provedla unikátní architekturou, ukázala několik modelů typických domků a adaptaci původních domků do současného bydlení. Zde jsme prohlídku ukončili a vydali se na malou chvilku zpět do kanceláří, abychom načerpali energii na další část programu.

Teambuilding jsme završili v místní pizzérii, kde jsme se u dobrého jídla a pití společně bavili a stmelovali kolektiv.

Už teď se těšíme na další společnou akci. 🙂

B-inside

Na všechno, co jsem zatím sepsala a rozhodla se zveřejnit se můžete podívat zde.